tenxhere me induksion OEM / ODM

Për të qenë furnizues i shkëlqyeshëm i gatimit me induksion

OEM/ODM SERVICESHIGHEST CILALSIA

OEM/ODM SERVICESHIGHEST CILALSIA

Ne ofrojmë R -në tonë të madhe&D dhe prodhoni përvojë për të personalizuar produktet tuaja. Sherbime te shkelqyera, dhe dizajni unik i patentuar përfshihen.

MBROJTJA E PROJEKTIMIT TAT PATENTUAR

MBROJTJA E PROJEKTIMIT TAT PATENTUAR

Ne i japim një vlerë të madhe dhënies së zgjidhjeve për klientët tanë që mbrojnë individualitetin e tyre dhe sjellin përfitime në tregun e rritjes.

Prodhuesit Origjinalë

Prodhuesit Origjinalë

Mirë se vini në Hincoo, një prodhues i shkëlqyer për pajisje shtëpiake. Zgjedhja më e mirë për tenxhere me induksion të besueshëm dhe të suksesshëm, biznes me tenxhere me rreze infra të kuqe.

Dorëzim i shpejtë

Dorëzim i shpejtë dhe i besueshëm pas shitjes

Ofrimi i shpërndarjes së shpejtë është kritik për bizneset e pajisjeve të kuzhinës. ne ju ndihmojmë të mbyllni marrëveshjet më shpejt dhe të shisni në mënyrë më efektive, nga konsulentë tepër të zgjuar dhe shitje me përvojë.

Ne ofrojmë shërbim garancie

Ne ofrojmë shërbim garancie

Ligjet ju japin më shumë të drejta. Tavat tona të induksionit ju japin më shumë buzëqeshje. Kontaktoni me ne tani TANI, ky mund të jetë fillimi i diçkaje të madhe.

P EXRVOJ TEKNOLOGJIGJATE E MADHE

P EXRVOJ TEKNOLOGJIGJATE E MADHE

Gjatë 11 vite ne vazhdimisht mësojmë dhe përmirësojmë teknikat tona të zhvillimit. Risitë tona janë qendrore për teknologjitë e rëndësishme të përparimit.

Skenarët e aplikimit të tenxhereve me induksion me kokë të vetme

Skenarët e aplikimit të sobës elektrike me qeramikë me kokë të vetme

Skenarët e aplikimit të gatimit me induksion

Skenarët e aplikimit të sobës me induksion me shumë kokë

Pse zgjidhni

Tavë me induksion
Qendra Kërkimore

hero gatimi
Gatimi me induksion përdor rryma elektrike për të ngrohur drejtpërdrejt tenxheret dhe tiganët përmes induksionit magnetik
Si të zgjidhni një tenxhere me induksion
Stufa qeramike elektrike gjeneron nxehtësi drejtpërdrejt, dhe nuk kufizohet me tenxhere me soba, etj. Përderisa është një tenxhere me fund të sheshtë, çdo material mund të përdoret
Si të zgjidhni një sobë elektrike qeramike
Tenxhere me induksion dhe sobë elektrike qeramike kanë funksione të ngjashme, por sobë elektrike qeramike ka më shumë funksione, dhe gjithashtu mund të përdoret për ngrohje në dimër, BBQ, etj.
Dallimi i tyre është

BLOG I KUJDES

  • It's been 4 years since I used the induction cooker. From the start, I bought two. Do you think the 3rd one is the most popular? Is it the main model? the price was better I didn't like the pots bumping into each other and being narrow. Two balls are

  • A nuk funksionon pllaka e induksionit? What can be the causes Before seeing the reasons why an induction hob does not work, it is good to understand how induction cookers work. How does an induction hob work? Firing is guaranteed by the coils located unde

Hincoo - Prodhuesi i sobave me induksion

Produktet tona unike ofrojnë cilësi mbretërore dhe kënaqësi më të lartë

Linja e montimitPajisja Hincoo e vendosur në 2010, zyra e shitjeve në Shenzhen, fabrika e vendosur në Zhongshan City, Provinca Guangdong në Kinë.

 

Ne jemi te specializuar në prodhimin e sobave me induksion dhe sobave qeramike me 1 te 6 djegësit. Shumica e tyre shesin në Kore, Evropë, Americqa, Tajvani, Rusia, Australi, Azia dhe Lindja e Mesme etj. bazë në më shumë se tonë 70 certifikatat. Deri tani, ne kemi 40 patentat dhe ISO9001, ISO14001, BSCI. Çdo vit, ne jemi duke u zhvilluar 3-5 modele te reja.
Bashkohuni me ne sot! Luftoni për jetën me cilësi të lartë të qenieve njerëzore.

Tavë me induksion 1306

Arti i Patentave