Built In Induction Cooktop

ABOUT US

Pajisja Hincoo e vendosur në 2010, zyra e shitjeve në Shenzhen, fabrika e vendosur në Zhongshan City, Provinca Guangdong në Kinë.

Ne jemi te specializuar në prodhimin e sobave me induksion dhe sobave qeramike me 1 te 6 djegësit. Shumica e tyre shesin në Kore, Evropë, Americqa, Tajvani, Rusia, Australi, Azia dhe Lindja e Mesme etj. bazë në më shumë se tonë 70 certifikatat. Deri tani, ne kemi 40 patentat dhe ISO9001, ISO14001, BSCI. Çdo vit, ne jemi duke u zhvilluar 3-5 modele te reja.

Bashkohuni me ne sot! Luftoni për jetën me cilësi të lartë të qenieve njerëzore.

40

Patents

To be one of excellent competitors in market, we are always challenging itself, keep im0proving and moving.

280

+

280 persons working for electromagnic heating area

12000

m2

12000m2, 4 floors to ensure more than 1,500,000pcs capacity per year

3

sytems

BSCI

ISO9001

ISO14001

6

Labs

EMCSiguri
RoHSAging
NoiseEnergy saving Room
7

Workshops

AISMT
PCBHardware
PastingIC chip wirting
Assembling

OUR COMMITMENT

IMPORTED PRODUCTION EQUIPMENT

IMPORTED PRODUCTION EQUIPMENT

high specification imported igbt

high specification imported igbt
professional design team

professional design team

high-quality

high-quality

imported electronic originals

imported electronic originals

16A international plug

16A international plug