2021 New Design Cooktop 2000W Induction Cooker

përshkrim i produktit

Kodi i produktit: K15

1.Vlerësimi:220V 50/60Hz 2000W 110V 6OHz 1300W;CE CB
2.Touch and Knob control
3.Mental body
4.4 Ekran dixhital i udhëhequr
5.6-9 nivelet e fuqisë për rregullim
6.A grade crystal glass 290*340mm
7.Pllakë ngrohëse me cilësi të lartë;mbrojtje nga ngrohja e lartë/e ulët ose tensioni
8.I përshtatshëm për çdo tenxhere me materiale
9.Mbylleni automatikisht nëse mungesa e tenxhere ose tenxhere është bosh
10.Funksione të shumta dhe kohëmatës,vendosja e kyçjes

Paketim

Madhësia e produktit:383*310*70mm
Carton size:600*450*385mm
Package pcs/cnt;6
20GP/40HQ:1620/4020 copë

PRODUKTET E SERIES

Kodi i produktit: G15

Gatim ultra i hollë me rreze infra të kuqe

Trashësia është vetëm 70 mm

Induksionc Ooker Delikatesë

KONFIGURIMI MULTIFUNKSIONAL

Pllakë bakri e pastër

Pllakë bakri e pastër

Ngrohje uniforme

Ngrohje uniforme

Mbushje e qëndrueshme

Mbushje e qëndrueshme

Shpërndarja e nxehtësisë ftohëse

Shpërndarja e nxehtësisë ftohëse

Gatim Gustator

Ushqimi i mirë është në dispozicion

Gatim Gustator

I papërshkueshëm nga uji dhe
panel kundër gërvishtjeve

Panel i papërshkueshëm nga uji dhe gërvishtje

2000w fuqi

Ngrohje e vazhdueshme e zjarrit të vogël
uniforma zjarri nuk ngjit pjesën e poshtme

Fuqia

Prekni + Dorezë, Operacion i përshtatshëm

Funksionimi me një buton, funksionim i përshtatshëm; Kyç prej bronzi sigurie+dyshe
dizajn elektromagnetik, i përshtatshëm dhe i sigurt

Rregullimi i temperaturës

Rregullimi i temperaturës

Funksioni i kohëmatësit

Funksioni i kohëmatësit

Opsionet e menysë

Opsionet e menysë

Bordi i Operacionit

Asnjë zjarr për të gatuar

Gatuaj

Shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë

Përdorimi i sistemit më të avancuar të ftohjes së çiklizmit termik me strukturë unike për efekt ftohjeje të shpejtë

Shpërndarja e nxehtësisë

Bllokimi i sigurt i fëmijëve

Parandaloni fëmijët nga aksidentalisht
prek lëndimet

Mbylle për fëmijë

Bllokimi i Fëmijëve

Qeramike qelqi dhe e qëndrueshme

Material gatimi me induksion

Madhësitë e produktit

Gjatësia 383mm e gjerë 310mm e lartë 70mm

K15 Madhësia e Produktit

K15

  Email -i juaj
  sasi

  Copa

  Komente

  Be the first to review “K15”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  There are no reviews yet.