Touch and Knob mixed smart induction stove

përshkrim i produktit

Kodi i produktit: H-926

1. Kontrolli me prekje
2. 2000W, fuqi e fortë zjarri
3. 4-shfaqja e shifrave
4. 3 kohëmatës orë
5. Flokët e fëmijëve
6. 8 nivelet e fuqisë
8. Sistemi i mbrojtjes nga mbinxehja
9. mbrojtje nga ngrohja e lartë/e ulët ose tensioni

Paketim

Madhësia e produktit: 260*290mm
20GP/40HQ: 2580/5160 copë

Tenxhere me induksion shumëfunksional

Përballoni lehtë gatimin e ndryshëm

Induksionc Ooker Delikatesë

KONFIGURIMI MULTIFUNKSIONAL

Pllakë bakri e pastër

Pllakë bakri e pastër

Ngrohje uniforme

Ngrohje uniforme

Mbushje e qëndrueshme

Mbushje e qëndrueshme

Shpërndarja e nxehtësisë ftohëse

Shpërndarja e nxehtësisë ftohëse

Gatim Gustator

Ushqimi i mirë është në dispozicion

Gatim Gustator

I papërshkueshëm nga uji dhe
panel kundër gërvishtjeve

Panel i papërshkueshëm nga uji dhe gërvishtje

2000w fuqi

Ngrohje e vazhdueshme e zjarrit të vogël
uniforma zjarri nuk ngjit pjesën e poshtme

Fuqia

Prekni + Dorezë, Operacion i përshtatshëm

Funksionimi me një buton, funksionim i përshtatshëm; Kyç prej bronzi sigurie+dyshe
dizajn elektromagnetik, i përshtatshëm dhe i sigurt

Rregullimi i temperaturës

Rregullimi i temperaturës

Funksioni i kohëmatësit

Funksioni i kohëmatësit

Opsionet e menysë

Opsionet e menysë

Bordi i Operacionit

Asnjë zjarr për të gatuar

Gatuaj

Shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë

Përdorimi i sistemit më të avancuar të ftohjes së çiklizmit termik me strukturë unike për efekt ftohjeje të shpejtë

Shpërndarja e nxehtësisë

Bllokimi i sigurt i fëmijëve

Parandaloni fëmijët nga aksidentalisht
prek lëndimet

Mbylle për fëmijë

Bllokimi i Fëmijëve

Qeramike qelqi dhe e qëndrueshme

Material gatimi me induksion

Madhësitë e produktit

Gjatësia 290mm e gjerë 260mm e lartë 55mm

H 926 Madhësia e produktit

H-926

  Email -i juaj
  sasi

  Copa

  Komente

  Bëhu i pari që komenton”H-926”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Nuk ka ende komente.